Jesteś tutaj

Identyfikacja wizualna | Optima IT

d

W dobie ogromnej konkurencji, aby stać się rozpoznawalnym, trzeba się wyróżnić. Identyfikacja wizualna służy budowaniu wizerunku marki na rynku. Na identyfikację wizualną składają się takie elementy jak: logotypy, wizytówki, strona internetowa, papier firmowy, foldery reklamowe i inne materiały, które mają służyć jednoznacznemu rozpoznaniu marki. Tworząc poszczególne elementy ważne jest zachowanie spójności, a jednocześnie wyróżnienia spośród inny marek.

Projektowanie logo

Najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej jest logo, które będzie znakiem rozpoznawczym Państwa działalności. Ludzki mózg najszybciej "czyta" obrazy. Dlatego opracowujemy logotypy, które dobrze zapadają w pamięć. Przygotowujemy oryginalne i atrakcyjne projekty logo, w różnych formatach i odmianach kolorystycznych. Udostępniamy pliki wektorowe, które są niezbędne do prawidłowego wydruku.

Projektowanie wizytówek

Kiedy mamy już logo, koljnym krokiem w tworzeniu identyfikacji marki są wizytówki. Ich kolorystyka, układ czy papier, na którym będą drukowane, powinny być dostosowane do profilu działalności. Wizytówki są niezastąpionym narzędziem komunikacji w każdej biznesowej sytuacji, dlatego zawsze warto je mieć pod ręką. Projektujemy profesjonalne wizytówki, zarówno jedno- jak i dwustronne, w dowolnym rozmiarze.

Budowanie marki

Naszym celem jest budowanie marek silnych i niepowtarzalnych. Wszystkie materiały przygotowujemy w ścisłej współpracy z Klientem, odpowiadając na jego potrzeby. Przygotowujemy zróżnicowane projekty, aby po burzy mózgów wybrać ten najlepszy. Tworzymy od podstaw, ale jeśli istnieje potrzeba, to odświeżamy również dotychczasowe wizerunki.

Projektujemy z wyobraźnią. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu niebagatelnego wizerunku firmy, marki czy produktu, to zapraszamy do niechybnego kontaktu z nami, zanim uczyni to konkurencja.

Najważnieszy jest dla nas dobry kontakt z Klientem
Każdy etap prac przeprowadzamy tak, aby byli Państwo zadowoleni z efektu naszych działań.
Po zakończeniu projektu zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Opinie o nas

Współpraca z firmą Optima IT to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista i pełne zrozumienie potrzeb klienta. Przygotowali moją stronę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Profesjonaliści we wszystkim co robią. Polecam!!!

Grażyna Wróblewska

Współpracuję z firmą Optima IT już od ponad 6 lat. Pomagają rozwijać moją firmę przez reklamę w Google. Przygotowali też dla mnie stronę internetową. Zawsze mogę liczyć na ich fachowe doradztwo. Bardzo polecam, bo co jest rzadkością, potrafią słuchać.

Piotr Imbirski, ScanPack

Gorąco polecam usługi firmy Optima IT Paulina Rymanowska. Profesjonalna usługa, stały kontakt, wiele cennych wskazówek, dzięki którym sama jestem w stanie wprowadzać zmiany na mojej stronie. Kiedy mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na ich ekspresową pomoc :)

Karolina Stefaniak, Centrum Korepetycji Elite

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Porozmawiajmy!
+48 513 628 485
kontakt@optimait.pl

Masz pytania?
Napisz do nas!

s
p
d
Y
3
Q
Wprowadź kod bez spacji.