Jesteś tutaj

Aktualizacja stron www - Optima IT

d

Aktualna strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla dalszych działań podejmowanych przez osoby ją odwiedzające. Istotne jest, aby na stronie www prezentowane były aktualne treści, gdyż "aktualności" sprzed kilku lat mogą skutecznie zniechęcić użytkownika do dalszego przeglądania strony, a przez to ucieczkę do konkurencji. Również ważne jest, aby layout (wygląd) strony odpowiadał współczesnym standardom. Zaniedbana pod tym względem strona również zostanie szybko opuszczona przez potencjalnego Państwa klienta.

Aktualizacja strony dla jej właściciela bywa często kłopotliwa i pracochłonna. Dlatego, aby wspomóc Państwa w tym zakresie, proponujemy skorzystanie z naszych usług obejmujących aktualizację treści oraz grafik na stronie www. Może to być jednorazowa aktualizacja strony lub stała opieka nad stroną www naszego administratora. W razie potrzeby mogą też Państwo liczyć na naszą pomoc przy redagowaniu treści. Koszt jednorazowej aktualizacji strony internetowej jest ustalany na podstawie ilości czasu niezbędnego do wykonania zleconych prac, a w przypadku stałej opieki nad stroną umawiamy się na miesięczny abonament.

W ramach aktualizacji stron świadczymy m.in. następujące usługi:

  •  wprowadzanie i aktualizacja treści,
  • dodawanie nowych podstron,
  • wprowadzanie i obróbka zdjęć oraz grafik,
  • dodawania nowych funkcjonalności,
  • stała opieka nad stroną.

Zapraszamy do współpracy.

Najważnieszy jest dla nas dobry kontakt z Klientem
Każdy etap prac przeprowadzamy tak, aby byli Państwo zadowoleni z efektu naszych działań.
Po zakończeniu projektu zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Opinie o nas

Współpraca z firmą Optima IT to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista i pełne zrozumienie potrzeb klienta. Przygotowali moją stronę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Profesjonaliści we wszystkim co robią. Polecam!!!

Grażyna Wróblewska

Współpracuję z firmą Optima IT już od ponad 6 lat. Pomagają rozwijać moją firmę przez reklamę w Google. Przygotowali też dla mnie stronę internetową. Zawsze mogę liczyć na ich fachowe doradztwo. Bardzo polecam, bo co jest rzadkością, potrafią słuchać.

Piotr Imbirski, ScanPack

Gorąco polecam usługi firmy Optima IT Paulina Rymanowska. Profesjonalna usługa, stały kontakt, wiele cennych wskazówek, dzięki którym sama jestem w stanie wprowadzać zmiany na mojej stronie. Kiedy mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na ich ekspresową pomoc :)

Karolina Stefaniak, Centrum Korepetycji Elite

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Porozmawiajmy!
+48 513 628 485
kontakt@optimait.pl

Masz pytania?
Napisz do nas!

w
n
b
g
m
Q
Wprowadź kod bez spacji.