Jesteś tutaj

Promocja w internecie z Optima IT

d

Pomagamy firmom zaistnieć w internecie. Nie boimy się trudnych wyzwań, bo mamy świadomość, że dobrze wykonana praca przynosi efekty, a dobrze przygotowana kampania promocyjna to prawdziwy generator przyszłych zysków. Dlatego do każdej kampanii promocynej podchodzimy indywidualnie, przygotowując jej szczegółowy plan. W dobie wysokiej konkurencji w internecie nie można sobie pozwolić na błędy. Zatem z pełną starannością dobieramy sposoby promocji, które przynoszą pożądane dla reklamodawcy efekty.

Nasze usługi w tym zakresie to:

  • prowadzenie kampanii Google AdWords (to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie, szczególnie dla nowych stron www),
  • pozycjonownie stron internetowych w wyszukiwarce Google (stawiamy na sprawdzone i bezpieczne metody, zaczynając od optymalizacji strony internetowej oraz doboru odpowiednich słów kluczowych),
  • tworzenie kont firmowych na portalach społecznościowym np. Facebook, Tweeter, Google+,
  • tworzenie i publikacja ofert, artykułów i innych treści na portalach tematycznych i giełdach ogłoszeń,
  • tworzenie spójnego wizerunku firmy (projetkowanie logo, wizytówek, folderów reklamowych, bonów promocyjnych i innych materiałów służących promocji firmy).

Najważnieszy jest dla nas dobry kontakt z Klientem
Każdy etap prac przeprowadzamy tak, aby byli Państwo zadowoleni z efektu naszych działań.
Po zakończeniu projektu zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Opinie o nas

Współpraca z firmą Optima IT to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista i pełne zrozumienie potrzeb klienta. Przygotowali moją stronę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Profesjonaliści we wszystkim co robią. Polecam!!!

Grażyna Wróblewska

Współpracuję z firmą Optima IT już od ponad 6 lat. Pomagają rozwijać moją firmę przez reklamę w Google. Przygotowali też dla mnie stronę internetową. Zawsze mogę liczyć na ich fachowe doradztwo. Bardzo polecam, bo co jest rzadkością, potrafią słuchać.

Piotr Imbirski, ScanPack

Gorąco polecam usługi firmy Optima IT Paulina Rymanowska. Profesjonalna usługa, stały kontakt, wiele cennych wskazówek, dzięki którym sama jestem w stanie wprowadzać zmiany na mojej stronie. Kiedy mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na ich ekspresową pomoc :)

Karolina Stefaniak, Centrum Korepetycji Elite

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Porozmawiajmy!
+48 513 628 485
kontakt@optimait.pl

Masz pytania?
Napisz do nas!

e
A
n
e
D
8
Wprowadź kod bez spacji.