Jesteś tutaj

Reklama Google AdWords - Optima IT

d

Reklama w wyszukiwarce Google jest dzisiaj niezbędnym elementem kampanii promocyjnej każdego rodzaju produktów i usług.

Dla tych, którym zależy na skutecznej kampanii reklamowej w internecie, polecamy reklamę Google Adowrds.

Reklama Google AdWords polega na wyświetlaniu wcześniej przygotowanych tekstów reklamowych z linkami do promowanych stron internetowych w wynikach wyszukiwania Google na określone słowa kluczowe. Reklamy pojawiają się na samej górze, na samym dole lub z prawej strony wyników wyszukiwania. Pozycja reklamy uzależniona jest od zaproponowanej stawki i zależna od stawek oferowanych przez konkurencję na dane frazy kluczowe.

Dodatkowo istnieje możliwość wyświetlania reklam Google również w wynikach wyszukiwania serwisów internetowych korzystających z wyszukiwarki Google, a także w formie reklam AdSense pojawiających się w różnych serwisach partnerskich na podstawie preferencji użytkownika.

Jako Partner Google AdWords możemy zaproponować Państwu profesjonalne poprowadzenie kampanii reklamowej w Google. Na początek wybierzemy najlepsze słowa kluczowe, dopasowane do oferty Państwa firmy. Później przygotujemy teksty reklam Państwa produktów i usług. Na koniec ustalimy plan kampanii oraz ją uruchomimy i poprowadzimy tak, aby przy angażu jak najmniejszych środków uzyskać jak najlepsze rezultaty. Po każdym miesiącu kampanii otrzymają Państwo od nas raport słów kluczowych, na jakie użytkownicy klikali w Państwa reklamy.

Ceny kampanii Google AdWords są uzależnione od popularności danych fraz kluczowych oraz stawek proponowanych przez firmy konkurencyjne. Płacą Państwo tylko za kliknięcia użytkowników reklamy. Google pozwala zabezpieczyć kampanie tak, aby nie klikała w nie konkurencja. Dla każdego Klienta zakładamy indywidualne konto, na które przelewane są środki na kliknięcia. W zależności od wielkości kampanii, pobierana jest też przez nas opłata za jej prowadzenie. Przygotowanie i poprowadzenie kampanii Google AdWords możemy zaproponować Państwu w cenie już od 100 PLN netto na miesiąc + wartość środków, które będą Państwo chcieli przeznaczyć na kliknięcia w swoje reklamy. Na start kampanii mogą Państwo też liczyć na specjalny bonus od Google.

Na koniec warto dodać, że w dobie ciągłych zmian algorytmów wyszukiwarki Google, kamapania Google AdWords jest najpewniejszą i najbardziej skuteczną formą reklamy w internecie.

Zapraszmy do kontaktu!

Najważnieszy jest dla nas dobry kontakt z Klientem
Każdy etap prac przeprowadzamy tak, aby byli Państwo zadowoleni z efektu naszych działań.
Po zakończeniu projektu zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Opinie o nas

Współpraca z firmą Optima IT to czysta przyjemność. Wysoka kultura osobista i pełne zrozumienie potrzeb klienta. Przygotowali moją stronę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Profesjonaliści we wszystkim co robią. Polecam!!!

Grażyna Wróblewska

Współpracuję z firmą Optima IT już od ponad 6 lat. Pomagają rozwijać moją firmę przez reklamę w Google. Przygotowali też dla mnie stronę internetową. Zawsze mogę liczyć na ich fachowe doradztwo. Bardzo polecam, bo co jest rzadkością, potrafią słuchać.

Piotr Imbirski, ScanPack

Gorąco polecam usługi firmy Optima IT Paulina Rymanowska. Profesjonalna usługa, stały kontakt, wiele cennych wskazówek, dzięki którym sama jestem w stanie wprowadzać zmiany na mojej stronie. Kiedy mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na ich ekspresową pomoc :)

Karolina Stefaniak, Centrum Korepetycji Elite

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Zamów bezpłatną wycenę projektu!

Porozmawiajmy!
+48 513 628 485
kontakt@optimait.pl

Masz pytania?
Napisz do nas!

w
Y
B
j
U
q
Wprowadź kod bez spacji.